Informace pro firmy

STUDENTI JSOU VAŠÍ BUDOUCNOSTÍ. Staňte se partnerem Studentského dne.

Mezinárodní veletrh RAIL BUSINESS DAY vám jako firmám dává obchodní příležitosti, prezentaci vašich produktových novinek a informace o trendech a inovacích v oboru.
Využít můžete také příležitost Studentského dne, který vám zajistí interakci se studenty středních a vysokých škol. Propojení se studenty je pro vás možností, jak zapojit a motivovat budoucí generaci pro vaše projekty a využít jejich potenciál ještě v době studia.

Co vám studentský den nabízí?

cílené návštěvy studentů ve vašich expozicích či prezentačních místech / prohlídky vašich vozů a techniky / prezentace studentských programů na konference / interakce se studenty v rámci workshopů / rollupy v prostorách konference / logo na všech materiálech k Studentskému dni

Studenti už jsou na cestě…

Studenti budou mít k dispozici aplikaci, která je bude informovat o firmách, které se do Studentského dne zapojili. Budou navigováni přímo na jejich expozice, k vystaveným vozům a technice, na jejich workshopy a prezentační místa.

Kontakt na organizaci

Chcete využit příležitosti propojit vaši firmu s perspektivními studenty v rámci Studentského dne? Dle vašich potřeb vybereme ty nejlepší možnosti prezentace.

Jana Rosenbergerová
jana@viapromotion.cz
+420720464281